Školní kolo zeměpisné olympiády

• Ilona Svobodová

Mgr. Ilona Svobodová

26. 1. 2023

Dne 23. 1. 2023 se žáci 6., 7. a 8. ročníku zúčastnili školního kola zeměpisné olympiády. Školní kolo se skládalo ze dvou částí. V teoretické části si žáci ověřili své znalosti a v praktické části pracovali s atlasem.

V 6. ročníku se na 1. místě umístil Nicolas Herolt, na 2. místě Nikolina Ivanov a na 3. místě Sahel Ahmadi. V 7. ročníku se na 1. místě umístil  Jakub Koky, na 2. místě Patrik Rovenský a na 3. místě Adéla Haukeová. V 8. ročníku se na 1. místě umístila Amálie Pecháčková, a na 2. až 3. místě se stejným počtem bodů Barbora Filipovičová a Petr Havlík.

Všem účastníkům děkuji a postupujícím do okresního kola přeji hodně úspěchů.