Školní výlet Sedmihorky

• Daniela  Hojsáková

Ing. Daniela Hojsáková

20. 6. 2023

Dne 12. – 13. června se vydala třída 5. A na dvoudenní pobyt do Českého ráje.

Čekala nás pohodová cesta vlakem a následně pěšky krásnou přírodou do penzionu Podháj, kde jsme byli ubytovaní. Majitelé penzionu se nám snažili vyjít vstříc, strava byla výborná. První den jsme vyrazili do 4,5 km vzdáleného areálu Šťastná země v Radvánovicích, kde se žáci mohli dostatečně vyřádit. Další den jsme po bohaté a pestré snídani vyrazili na zámek Hrubá Skála, který je umístěn na Zlaté stezce Českého ráje. Čekala nás cesta mezi nádhernými skalami. Na vrcholu jsme nakoupili nezbytné turistické suvenýry a vydali se na cestu zpět. Výlet nám rychle utekl, takže bychom si ho klidně ještě o nějaký den prodloužili.