Sportovní liga čtvrťáků

• Aneta Floumová

Bc. Aneta Floumová

22. 11. 2023

Ve čtvrtek 16. listopadu se žáci čtvrtých tříd shromáždili v tělocvičně naší školy, aby si vyzkoušeli svou tělesnou zdatnost.

Za vzájemného nadšeného povzbuzování soupeřili mezi sebou ve skákání přes švihadlo. Snažily se všechny třídy, ale nakonec zvítězila 4. A s průměrem 42,56 skoků. Nejlepším skokanem byla Bára Barcalová ze 4. D se svými 80 bezchybnými skoky. Pochvalu si jistě zaslouží všichni, protože prokázali svou vytrvalost, hbitost i sportovní chování. Nicméně švihadlem to nekončí, všichni již trénují na další souboj ve šplhu, který se uskuteční během prosince.