Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Vánoční dárek do lesů

Vánoční dárek do lesů

  • Gabriela  Fišarová

Mgr. Gabriela Fišarová

20. 12. 2021

V letošním školním roce se opět naplno rozjela spolupráce s Městskými lesy Česká Lípa. Věřte, nebo nevěřte, ale tato aktivita trvá již devět let.


I tentokrát jsme s předstihem od lesů obdržely potřebný materiál a Ing. Petra Kreisinger nám dodal požadavky, jak mají ptačí budky vypadat. Jakmile se deváťáci rozkoukali v učebně dílen a získali trochu té „řemeslnické“ zručnosti, pustili se do výroby. A nemyslete si, pro toho, kdo ještě v životě nedržel v ruce pilku, úhelník, rašpli či pilník, to nebylo nic jednoduchého. Když se nakonec „dílo“ zdařilo, zavládla v dílně velká radost. Ptačí budky předáme lesníkům, snad jim tímto vánočním dárkem uděláme radost.