Vánoční jarmark

• Eva Nohýnková

Mgr. Eva Nohýnková

4. 12. 2023

V pátek 1. prosince se konala tradiční školní akce „Vánoční jarmark“. Prostory školy byly svátečně vyzdobeny a připraveny na návštěvu rodičů i široké veřejnosti.

Pro návštěvníky bylo připraveno velké množství stánků s výrobky žáků, perníčky i cukrovím. Otevřeny byla také některé učebny s roboty, 3D virtuálními brýlemi, školní kuchyňka i ZOO koutek. Zájemci z řad děti mohli napsat dopis Ježíškovi, nechat si nafouknout balonek heliem, dopis přivěsit a balonek po skončení akce s dopisem venku odeslat.

Ve 3. pavilonu byla otevřena keramická dílna a překážková dráha v tělocvičně. V celé budově fungovalo několik dílniček na tvoření dětí s rodiči. Ve školním divadélku proběhl připravený program písní, koled a recitace. Ve vstupní aule vystoupil školní pěvecký sbor. Po celou dobu akce byla otevřena vánoční kavárna.

Na závěr jarmarku jsme se s dětmi i rodiči sešli u hlavního vchodu, společně zazpívali koledy a popřáli krásný advent.

Děkujeme vám všem za letošní velmi hojnou návštěvu i za slova chvály, která při ní zaznívala.