Vánoční přáníčka

Veronika Špindler

26. 11. 2023

Třídy 6. A a 6. D se během výtvarné výchovy realizovaly při výrobě narozeninových a vánočních přáníček do organizace Včelka.

Organizace Včelka poskytuje domácí péči. Děti za odměnu dostaly bonbóny a při práci nechaly rozvíjet svoji fantazii.
S Včelkou, teď pracujeme na dalším projektu jménem Krabice od bot, kdy děti mohou donést do školy různé nerozbalené pastelky, fixy, pexeso, hračky nebo i kosmetiku a tu následně paní učitelka Špindler předá do organizace, kde věci přendají do krabic a odešlou chudým dětem, jejíž rodiče si nemohou dovolit ani dárky na Vánoce. Tímto tedy moc prosím o spolupráci!