Vánoční tvoření v 6. C

• Vojtěch  Legner

Mgr. Vojtěch Legner

11. 12. 2020

Dne 8. 12. 2020 se třída 6. C sešla na „vánoční tvoření“ a především si užít jedno odpoledne s kamarády. Děti měly za úkol vytvořit malé sněhuláky, které se následně využily jako ozdoby na stromeček, do oken apod.

Dětem šla výroba pěkně od ruky a tak si po vytvoření sněhuláka mohly vybalit také cukroví a dobroty, které si přinesly. V průběhu akce nás také poctilo svojí návštěvou vedení školy a bývalá třídní učitelka p. Horová.

Atmosféru ve třídě nám zpříjemňovala vánoční hudba a vůně stromečku. Když bylo vánoční hudby dost, převzal štafetu „just dance“, kam se zapojili i kluci a ukázali svůj taneční um! Společný přípitek a fotografie zpečetili celou událost a děti se postupně mohly rozutíkat domů.