Informace k provozu školy od 14. 12. 2020

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

11. 12. 2020

Výuka na 1. stupni stále pokračuje pro všechny ročníky, včetně dětí z přípravek, formou povinné docházky do školy. Školní družina je nadále v provozu v běžném režimu (bez kroužků).

Výuka na 2. stupni je povinná pro 9. ročník a v týdnu od 14. do 18. 12. 2020 pro žáky z 6. A, 6. B, 7. A, 7. B, 8. A a 8. B.

Vyučuje se podle aktuálního rozvrhu. Třídy, které nejsou přítomny ve škole, pokračují v distanční výuce dle pokynů vyučujících.

Pro provoz školy platí trvale všechna hygienická opatření. Všichni mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole a v družině.

Doporučujeme rodičům, aby dětem dali náhradní roušky a malou desinfekci.

Pokračují individuální intervence pro žáky s podpůrnými opatřeními v dohodnutých časech.

Třetí osoby (rodiče a další) vstupují do školy pouze v odůvodněných případech.

Žáci, kteří se účastní výuky ve škole a chodí na obědy, je mají přihlášeny