Včelařský zážitek

• Aleš Flusek

Ing. Aleš Flusek

30. 5. 2024

Jak již všichni víte, pan učitel Legner vede na naší škole včelařský kroužek. Ve středu 29. května mě pozval, abych se přišel podívat na první vytáčení medu.

Viděl jsem zde nadšené, mladé včelaře z naší školy, jak odvíčkovávají plásty medu, z nichž pak na medometu vytáčeli tuto skvělou a léčivou pochoutku. Celá místnost medově voněla a atmosféra zde byla přímo kouzelná.

Děkuji za tento skvělý zážitek a přeji panu učiteli Legnerovi a jeho včelařskému kroužku mnoho zdaru a úspěchů.

A včelkám přeji, ať se jim v našem rozlehlém areálu školy daří a mají zde stále dostatek nektaru z květin.