Včely

• Lenka  Kolstrunková

Mgr. Lenka Kolstrunková

28. 5. 2024

Pondělní odpoledne měli žáci 3. D zaměřené na hry, opékání buřtů a poznávání včel. Na školním pozemku máme včelí úly, kterým se věnuje pan učitel Mgr. Vojtěch Legner.

Nejdříve jsme si zahráli pár her na poznávání kamaráda. Než přišel pan učitel, tak jsme si ještě stihli opéct buřty. A pak už nás čekalo poznávání zajímavostí o včelách. Po skupinkách jsme se převlékli do ochranných oděvů a postupně chodili k včelím úlům a dozvídali se spoustu informací o životě včel.

Na závěr akce žáci vyplnili pracovní list, který pan učitel připravil pro děti.

Věřím, že si děti užily a moc jim děkuji za pěkně prožité odpoledne. Velké poděkování patří i panu učiteli za velmi zajímavé a poutavé vyprávění o včelách.