Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Informatika s Emilem--
Vítání podzimu

Vítání podzimu

  • Květoslava  Hradecká

Květoslava Hradecká

26. 9. 2022

Chladná ráno a slunečné dopoledne v poslední den týdne bylo jako stvořené pro přivítání podzimu. Žáci i vyučující na naší škole ten den spojovala červená barva oblečení.


Na děti z 1. stupně čekalo plnění různých podzimních úkolů v areálu naší školy. Úkoly byly různorodé a statečně se s nimi všichni popasovali. Nejmenším pomohly se čtením paní učitelky, starší už si poradili sami. Během dne ale i ve třídách probíhaly různé podzimní aktivity. Tvořily se myšlenkové mapy, výtvarničilo se, procvičovalo se zrakové i sluchové vnímání u nejmenších školáčků. Prostě vše bylo v tento den zaměřeno na podzim, který je už tady.