Bakaláři Office 365 Jídelníček Výuka na webu Kroužky Facebook ZŠ Špičák

• Lenka  Kolstrunková

Mgr. Lenka Kolstrunková

3. 10. 2024

Dnes odpoledne jsem měla s asistentkou a žáky 4. D domluvenou akci na školním pozemku. Podzimní počasí přímo vybízelo k opékání buřtů. Pan správce školního areálu nám připravil ohniště, a všichni jsme se těšili na chutné opečené buřty.

Všichni jsme se těšili na velmi dobré opečené buřty. Na začátku jsme zkoušeli řešit různé úkoly, se kterými se mohou děti v běžném životě setkat.
Například: Neznámý muž tě osloví na chodníku a pozve tě domů. Jak se zachováš. Odpovědi byly většinou správné. Každý navrhoval řešení podle svých schopností. Hra žáky bavila, určitě v ní budeme pokračovat.
Pak už jsme jen opékali, jedli buřty a hráli si s míčem. Kdo měl přebytky, rád se rozdělil s kamarádem. Jsme rádi, že akce se účastnila i jedna maminka. Věříme, že příště přijde rodičů více.