Bakaláři Office 365 Jídelníček Výuka na webu Kroužky Facebook ZŠ Špičák

• Michaela Jakšová

Mgr. Michaela Jakšová

16. 9. 2024

Třída 5. A zahájila letošní školní rok pozvolna. Celý týden se věnovala rozvoji osobnostně-sociálních kompetencí.

Po pondělním krátkém úvodním pozdravu a přivítání jsme si v úterý sdělovali prázdninové zážitky a začali jsme se ladit na nový rok ve škole. Ve středu jsme se vydali do Žizníkova, kde jsme v rámci projektu „Místo, kde žiji” mapovali okolí místního rybníka. Ve středu jsme pokračovali v aktivitách, kterými budujeme zdravé klima ve třídě, a nezapomněli jsme ani na tvorbu třídních pravidel. V pátek jsme začali zpracovávat poznatky z procházky do Žizníkova do společného lapbooku a vyrazili jsme i do knihovny na program „Hrátky s češtinou”, kde jsme v týmech soutěžili, kdo odhalí nejvíce záludností našeho jazyka.