Zahradní slavnost

• Jana  Bukovská

Mgr. Jana Bukovská

20. 6. 2024

V pondělí 17. 6. 2024 se třídy 2. A a 2. D rozloučily se školním rokem zahradní slavností.

Děti z 2. A předvedly rodičům krátké pěvecké a taneční vystoupení. Třída 2. D zajistila občerstvení pro děti i rodiče. Tímto děkujeme rodičům Zimovým za zprostředkování. Po celou dobu slavnosti se děti mohly věnovat drobným soutěžím a tančit s hudebním doprovodem pod vedením paní vychovatelky Limberkové. V příjemné a přátelské atmosféře proběhlo i opékání buřtů. Vzájemná diskuze v kruhu rodičů a učitelů přinesla navázání nových přátelství. Děkujeme a doufáme, že se všem akce líbila. Přejeme příjemně strávené léto.