Závěr školního roku - předávání vysvědčení

• Libor  Šmejda MBA

Mgr. et Mgr. Libor Šmejda MBA

30. 6. 2021

Ve středu 30. června 2021 dopoledne jsme s našimi žáky udělali konečnou tečku za školním rokem. Byl v mnoha ohledech náročný a zcela mimořádný. Jsme rádi, že se nám podařilo společným úsilím zvládnout jeho mnohá úskalí a rozejít se na prázdniny.

Velké poděkování patří všem pedagogickým pracovníkům školy, také provozním provozním pracovníkům, žákům i jejich rodičům. Díky dobře nastavené spolupráci s většinou z nich i velké trpělivost a toleranci se nám společně podařilo pracovat v online prostředí. Z něj se pak po mnoha měsících vrátit do školy a znovu se začít učit ve školních třídách.

Krásné léto všem!