Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Branný den 1. stupně

Branný den 1. stupně

  • Iva  Brožová

Mgr. Iva Brožová

14. 9. 2020

Ve čtvrtek 10. září se všichni žáci 1. stupně přesunuli ze školy pod Špičák, kde proběhl branný závod hlídek.


Žáci běželi ve čtyř až pětičlenných skupinách. Po trase je čekalo 10 zastavení, kde plnili různé úkoly – topografické značky, vyluštili šifru, skákali přes švihadlo, házeli na cíl, podbíhali lano, seznámili se s Morseovou abecedou, určovali světové strany, přešli „řeku po kamenech“, naučili se přenést raněného a zvládli pinkání míčku na pálce.

Každý účastník dostal drobnou sladkou odměnu a první tři nejúspěšnější hlídky v každém ročníku obdrželi drobné ceny.

Při organizace branného dne pomáhali žáci z 9. třídy pana učitele Sládka.