Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Mimořádné opatření

Mimořádné opatření

  • Iveta  Kurdzielová

Mgr. Iveta Kurdzielová

9. 9. 2020

Ministerstvo zdravotnictví nařizuje:

s platností od 10. 9. 2020 je povinností všech osob pohybovat se ve společných prostorách školy pouze s rouškou. 


Roušky – od 10. 9. 2020 je v celé ČR povinnost nosit roušky ve společných prostorách škol a školských zařízení a vysokých škol, např. chodby a toalety. Roušky se nosit nemusí tedy například v učebnách, laboratořích nebo tělocvičnách. Stejně tak se roušky nemusí nosit v kabinetech a jiných prostorech vymezených pro zaměstnance. Nicméně doporučujeme v rámci možností v prostorech vyhrazených pro zaměstnance preventivní opatření aplikovat (zejm. udržování vzdálenosti, větrání a případně nošení roušek).

Mimořádné opatření najdete ZDE.

Děkujeme všem za součinnost!