Čokoládové odpoledne

Lenka Limberková

28. 2. 2022

Ve školní družině se děje stále něco hezkého. Děti si hrají, malují, sportují. Ve středu 23. 2. si děti z 6. oddělení hrály s čokoládou.

Nejprve ve školní kuchyňce připravily s paní vychovatelkou Lenkou Limberkovou pravou domácí čokoládu a poté do ní namáčely vlastnoručně připravené banánovopiškotové jednohubky. Děti si užily i ochutnávku čokolády a na závěr využily zbytek čokolády k malbě obrázků. Domů odcházely v podvečerních hodinách nejenom se svými sladkými výtvory, které vyrobily pro sebe i pro zbytek rodiny, ale i se zážitky, které jim dopřála tolik oblíbená čokoláda.