Recitační soutěž 1. stupně

• Zuzana  Šídlová

Mgr. Zuzana Šídlová

1. 3. 2022

Po dvou letech opět proběhlo školní kolo 1. stupně naší školy v recitační soutěži. Už samotná výzdoba upoutala všechny soutěžící o kterou se zasložila p. učitelka Jana Němcová.

Důležitou součástí soutěže byla porota ve složení p. učitelek: Zdena Sellingerová, Barbora Častulíková, Daniela Hojsáková a Jitka Šťástková. Svoji premiéru měli prvňáčci Štěpánka Popovičová a Josef Zagyi, kteří recitaci velmi dobře zvládli. V kategorii 2. - 3. třídy vyhrál Vojtěch Hübsch, 2. místo získal Vojtěch Dalík a třetí misto Matouš Pilař a Silvie Kuzmová. V kategorii 4. - 5. třída vyhrála Leona Sochorová, 2. místo získala Eliška Sakson a 3. místo Vojtěch Novák a Lukáš Vavrčík. Žáci, kteří se získali 1. a 2. místo postupují do okresní kola a budou reprezentovat naší školu.