Včelky Knihovna Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny Nástěnka Robot Emil 3 Robot Emil 4 Facebook ZŠ Špičák
Okresní kolo atletického závodu Pohár rozhlasu

• Jakub  Hrdina

Jakub Hrdina

9. 5. 2024

Dne 7. 5. se konal tradiční atletický závod Pohár rozhlasu.

Soutěžilo se v disciplínách – 60m, 600m, 800m, 1000m, 1500m, skok daleký, skok vysoký, hod kriketovým míčkem, vrh koulí, štafeta 4x60m.

Naše škola měla zastoupení ve všech kategoriích, které tvořilo celkem 40 závodníků a závodnic vybraných na základě sportovních výsledků.

Základními stavebními kameny úspěchu byly oba týmy dívek (6. - 7. ročník a 8. - 9. ročník). Dívky mladší se totiž postaraly o stříbrnou a dívky starší o medaili bronzovou. Z týmu chlapců můžeme vyzdvihnout družstvo (6. - 7. ročníků), které obsadilo nepopulární 4. místo. Starší chlapci zakončili soutěž v nabité konkurenci na 6. místě, kde zářil Vojtěch Kafka, který celkově vyhrál bodovací soutěž.

Všem našim reprezentantům děkujeme za předvedené výkony a brzy zase na atletické dráze.