Otevření Knihovny

• Dana  Bílá

Mgr. Dana Bílá

13. 11. 2023

Knihovna pro žáky 2. stupně byla slavnostně otevřena pátek 10. listopadu o velké přestávce. Žáci a učitelé se zde sešli, aby si prohlédli vybavené prostory.

Po tradičním přestřižení stuhy a nealko přípítku se děti nahrnuly do knihovny a relaxační místnosti, tzv. Hovína. Tady si budou moci pohovět a popovídat nejen o velkých přestávkách, ale i v úterý a ve čtvrtek v pauze před odpoledním vyučováním. Ve stejném čase bude dětem k dispozici i knihovna. Nabídka titulů k zapůjčení, medailonky knížek (budou stále aktualizovány, jelikož jsou v plánu nákupy dalších knih) a vypůjční řád, to vše najdete na webových stránkách školy pod novou ikonkou. Doufáme, že si časem najdou tu svoji knížku k zapůjčení všichni, kdo rádi čtou, nechávají se "unést" a prožívají s knižními hrdiny jejich životní situace.