Palačinka za hezké vysvědčení

• Jana  Němcová

Mgr. Jana Němcová

14. 2. 2022

První vysvědčení se rozdávalo také v přípravné třídě 0. C. Pro většinu dětí bylo slovo vysvědčení zcela nové a jeho význam jsme si museli vysvětlit.

Všechny děti dostaly jedničku, kterou z druhé strany vysvědčení doplňovalo slovní hodnocení.

Oslava jedniček byla z části pracovní. Nejprve pojmenovat, navážit, napočítat či nalít ingredience, vše smíchat v hladké těsto a nakonec smažit. Každý rád přidal ruku k dílu. Děti si na palačinky donesly z domova to, co mají rády… nutelu, marmeládu, borůvkový smetánek dokonce i šlehačku. A jak nám palačinky chutnaly? To se podívejte na přiložené fotografie.