Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Prázdniny na naší škole

Prázdniny na naší škole

  • Pavlína Víchová

Pavlína Víchová

8. 2. 2021

O pololetních i jarních prázdninách byla školní družina v provozu pro zaměstnance IZS. Děti, které v tyto dny školu navštěvovaly, se určitě nenudily. Užívaly si každý den dostatečně nejen sněhových radovánek a bobování. Také vyráběly, kreslily, hrály hry, stavěly, odpočívaly i četly. 


Navštívily  keramickou dílnu, kde si vyráběly již jarní dekorace. Děti, které nepatří do našeho okresu, měly dopoledne výuku a pak se přidaly k ostatním a věnovaly se různým činnostem. Všichni byli spokojení a prázdniny prožili aktivně. Určitě je nemrzelo, že nejsou doma. Tento týden jsme se již sešli v plném počtu a pokračujeme v režimu nouzového stavu.