Bakaláři Office 365 Jídelníček Výuka na webu Kroužky Facebook ZŠ Špičák
První dny ve školní družině

Lenka Limberková

17. 9. 2024

Nedílnou součástí naší školy je i školní družina, která otevřela své dveře dětem, které tráví čas po vyučování v oddělení se svojí paní vychovatelkou.

V prvním týdnu školního roku se děti seznámily s novými kamarády, s paní vychovatelkou i asistentkou. Zvládli jsme na jedničku stravování v jiném objektu, nechybělo povídání o pravidlech školního řádu školní družiny, o bezpečnosti a kamarádském chování mezi všemi dětmi ve škole. Při procházce děti poznaly areál školy, v oddělení nové hračky a hry, které pomohly překonat první školní krůčky a čekání na rodiče. Starší děti navštívily i tělocvičnu a naučily se nové hry. Paní vychovatelky na třídních schůzkách všem rodičům předaly informace o provozu školní družiny, naplánovaly společně s rodiči první akce a zodpověděly jejich dotazy. Věříme, že celý školní rok bude naplněný dětským smíchem, radostí a spokojeností dětí i rodičů.