Bakaláři Office 365 Jídelníček Výuka na webu Kroužky Facebook ZŠ Špičák

• Lenka  Kolstrunková

Mgr. Lenka Kolstrunková

15. 9. 2024

V pondělí jsme se stačili jen pozdravit po prázdninách. Úterý bylo už lepší. Nejdříve nás čekalo sladké přivítání od paní učitelky, v podobě velmi dobrého a velkého dortu.

Hráli jsme různé hry a vyprávěli o prázdninách. Ve středu jsme měli projektový den “Místo, kde žijeme”. Naše téma “Volný čas” nás plně zaměstnalo. Při procházce po městě jsme sbírali poznatky, které jsme ve čtvrtek využili při zhotovení prezentace. V závěru dne jsme si zahráli společně další hry a vyzkoušeli čtení. Pátek jsme se účastnili velmi pěkného “Sportovního festivalu”, které pořádalo město. Zde jsme získali přehled sportovních klubů, které město Česká lípa nabízí. Celý týden jsme prožili spoustu nových aktivit a už se těšíme na další práci ve škole.