Slavíme MDD

Květoslava Hradecká

7. 6. 2021

Páteční dopoledne si na školním hřišti užily všechny děti z přípravek a 1. tříd. Jejich paní učitelky a paní asistentky pro ně, díky uvolnění ve školách, mohly připravit soutěžní dopoledne k MDD.

Na hřišti bylo připraveno 9 stanovišť, které si již ostřílení školáci, samostatně procházely a plnily připravené úkoly. Zručnost, zdatnost a trpělivost děti vyzkoušely na překážkové dráze, skoku přes švihadlo, skákání v pytlích, přenášení míčku, házení míčů, lovení rybiček, cvrnkání kuliček a trochu vodního osvěžení nechybělo při chůzi s plným kelímkem vody. Počasí vyšlo na 1 a před závěrečným zhodnocením zbyl i čas na několik dětských tanečních pecek.