Bakaláři Suplování Office 365 Jídelníček Objednávka obědů Rozvrh PC učebny
Sport For Fun Camp Česká Lípa - LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ KEMPY PRO DĚTI

Sport For Fun Camp Česká Lípa - LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ KEMPY PRO DĚTI

  • Eva  Nohýnková

Mgr. Eva Nohýnková

19. 3. 2021

Chceš se naučit nové sporty? Nebo se jen zdokonalit v tom co už umíš? Tak neváhej a přihláš se na letní příměstské kempy v České Lípě, kde na tebe bude čekat kromě různých sportů také plno zábavy, nových kamarádů a v neposlední řadě spousta zážitků.
 


Sport For Fun camp je příměstský kemp zaměřené na všestrannou sportovní přípravu dětí ve věku od 6 do 12 let.

Během celého dne bude pro děti zajištěn pitný režim a vydatná zdravá strava. Našim hlavním zázemím je sportovní areál ZŠ Špičák. Hlavní vedoucí kempu je Kristýna Klapetková, absolventka UK FTVS v Praze, učitelka tělesné výchovy a dlouholetá trenérka.

Veškeré dotazy Vám rádi zodpovíme zde nebo na mailu: SportForFun@seznam.cz

Sport For Fun camp - informace, příhláška.pdf